PAISJE PER KUZHINA DHE RESTORANTE.

Shitet nga: Nexhat 23 Gsh 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHESIM MIKSERA ,BRUMI ,MISHI DHE MIKSERA PER TORTE TE PRODHIMIT ITALIAN DHE TURK ,ME GARANCION NJE VIT .

SHITORJA JONE GJINDET PERBALLE ETC , NE FERIZAJ


TEL 044 205 539Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim