PAISJE PROFESIONALE PER RESTORANTE NGA INOXI

Shitet nga: Nexhat 16 Gsh 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHESIM PAISJE PROFESIONALE HOTELIERE DHE PER RESTORANTE ,FAST FOOD ETJ

SHITORJA JONE GJINDET PERBALLE ETC , NE FERIZAJ

TEL 044 205 539

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim