PAISJE PROFESSIONALE PER KUZHINA DHE RESTORANTE

Shitet nga: Nexhat 27 Tet 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shesim paisje profesionale ,Italiane ,Hollandeze si dhe turke , te gjitha paisjet jane te reja dhe professionale me garancion.

ju mirepresim ,mire se vini ne AMIGO

tel : 044 205 539
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim