PUMPAT PER APARAT TE AKULLORES CARPIGIANI

Shitet nga: VETON 11 Mar 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHITEN PUMPAT PER APARAT TE AKULLORES CARPIGIANI ME QMIM TE VOLITSHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim