Paisje per Restorante

Shitet nga: Nexhat 30 Mar 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shesim paisje per Restorante dhe fast food ,shitorja jone gjindet perballe ETC ,ne Ferizaj

044 205 539Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim