Paisje per furra

Shitet nga: Labi 23 Dhj 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Mikserat jan te importuar nga zvicrra prodhim gjerman Kemper njani asht 50l tjetri 100l
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim