Qilyma te pa perdorur

Shitet nga: qilym 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Qilyma te marum me vek shum vjeqar por te pa perdorur Gjatesia 2.70cmx 1.80cm
Qmimi 70 Euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim