Qilyma

Shitet nga: antk 28 Jan 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Qilym gjatesia 2.00cm X 1.80cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim