Radio Antike

Shitet nga: Radio 28 Jan 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Radio Antike me llampa te vitit 1950 -1958 per restorante cafiteri apo shtepi gjitha orgjinale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim