SHPORETA GAZI PROFESIONAL DHE PAISJE TJERA

Shitet nga: Nexhat 23 Gsh 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHESIM PAISJE PROFESIONALE PER RESTORANTE

Tel :044 205 539

Gjidemi perballe ETC -ELKOS ,FerizajNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim