SKAR ME PRUSH

Shitet nga: bessi 22 Krr 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHES SKAREN ME PRUSH NE GJENDJE TE RREGULLT SKARA ESHTE ROSTFREJ KA GJATSI 60 CM DHE GJERSI 40 CM PER INFORMATA ME TE HOLLSISHME KONTAKTONI ...JU MIRPRESIM ...
kemi edhe skara te prushit me dimenzione te tjera


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim