Sete Tavolina me Karrige

Shitet nga: Mejdi 30 Mar 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes 11 Tavolina me nga 4 karrige
Qmimi per 11 sete esht 1200 euro
kuerse per nje set esht 150 nero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim