Shitet

Shitet nga: Dukagjin 27 Nën 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet 1 vit i perdorur esht ne gjendje te rregullt qmimi.i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim