Skar Komplet

Shitet nga: Hyseni 13 Dhj 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Skara Esht Komplet Per Ma Shum Info Kontakt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim