Skar e pulave me prush

Shitet nga: sylejman 21 Mar 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

580 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Skara esht ne.gjendje te mir me invertor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim