Skar me Prush

Shitet nga: Besnik 08 Shk 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   110 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes kete ska me prush 3muj e perdorur praktike shum dimenzione 80me60 pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim