Skar me prush

Shitet nga: db 14 Maj 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes skaren me prush eshte rostfrej eshte shum emir
dimezionI 70CM E GJAT 45 CM E GJER
ju faleminderit per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim