Skara te gjitha Llojeve

Shitet nga: Nexhat 26 Dhj 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shesim paisje profesionale per Hoteleri ,fast food si dhe per kafene

shitorja jone gjindet perballe ETC ne ferizaj

tel 044 205 539
skara me plin skara me gaz skara gazi , toster fritez kuzhina kuzhin mikser miksera brumi pica pizza inox iniks kamin kamina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim