TASNE USHQIMI PRODHIM I EKBER-it

Shitet nga: Nexhat 26 Maj 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHESIM TASNE TE PRODHIMIT EKBER PRODHIM TURK KUALITET I LARTE 20 VITE GARANCION
SI DHE PAISJE TJERA PROFESSIONALE HOTELIERE SIQ I SHIFNI NE FOTO.FOTOT JANE ORIGJINALE

JU MIREPRESIM !

Tel :044 205 53
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim