Tavolina korrika

Shitet nga: bajram 05 Pri 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Karrika tavolina komplete
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim