Toster

Shitet nga: Besnik 17 Nën 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet ky toster punon mir osht i perdorun per ma shum inf.044693755
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim