Ulëse banaku

Shitet nga: Mentor Avdiu 06 Jan 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR   8 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Ulse banaku posedoj 8 cop
Qmimi 5 euro per cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim