Vegneric

Shitet nga: Labi 23 Dhj 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Asht ne gjendje shum te mir e po sa ardhur nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim