Ventillim ( Ventillator komplet) llaker

Shitet nga: Ventillim 03 Mar 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet motorri i ventillimit me turbin me ram te rekurit komplet autongjyroses llaker eshte i kompletuar eshte trefaz me motorr teper ekonomik eshte vetem 0.36kw me 1600 rrotullimie per minut dhe mund ti montohet gypi fi300. Mundeni me marr me provu qe ju kryn pun e paguni qe jo ma ktheni pa problem edhe pse gjendja eshte shum e mir .
045109030 whatsapp dhe VIBER +37745644477 jane dy numrat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim