Vitrin per gjelltore

Shitet nga: buca 05 Pri 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
vitrin per gjelltore eshte ne gjendje shume te mire dimensioni 2m.qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim