Vitrina per gjelltore restarant

Shitet nga: reshat 27 Sht 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
2 vitrina te servimit te ftofta.vitrinat banjn edhe per peshk me grimje te thell gjendje te rregullt vaiber +37744 481 719
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim