Vitrine

Shitet nga: restaurant gostivari-ferizaj 13 Jan 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
vitrina esht ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim