aparat

Shitet nga: ardian 07 Mar 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

485 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes aparat te cafes per kafiteri ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim