furr per pica

Shitet nga: besnik 12 Mar 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Furr per pica prodhim italian e ardhur nga gjermanija
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim