invertar mikxer per furra. per embeltore,

Shitet nga: memet 15 Shk 00:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
invertar qmimi volitshem per torta, per embeltore mikser, punan shum mir..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim