karrika fotel

Shitet nga: florim jahiu 24 Shk 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Karrika fotel nbi 60 ulse tr dryshme qmimi i lir 600er
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim