shank

Shitet nga: Fatmir 02 Mar 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shitet shanku me qmim shumë te volitshem.
shanku është si ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim