vitrine

Shitet nga: skender 21 Sht 01:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
vitrina esht ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim