vitrine

Shitet nga: skender 23 Tet 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
vitrina esh ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim