Frigorifera muri per markete me gjama dhe te hapeu

Shitet nga: fer com frigo ferizaj 19 Mar 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Frigorifera per market murale me gjama te gjitha demenzijonet me porosi dhe te gatshme dhe per restauranta tavolina pune frigorifer banak inoxs per kontakt nr 044 227 442 044 55 0094 ferizaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim