Komplet inventari i lokalit

Shitet nga: ilazi 24 Gsh 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shitet komplet inventari i lokalit me qmimë shumë të arsyeshêm,plus kuklla pêr meshkuj dhe femra mbi 30 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim