Kukulla

Shitet nga: Mumin 09 Mar 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shes kukullat Per butik dhe dy varse te rrobave Per butik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim