Kukullat per butik dhe varrset e hekurit

Shitet nga: agim 27 Shk 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për shitore/butiqe
jan 15 kukulla qmimi i kukulles eshte 2.50 euro ne cop dhe varrse ka shum qmimi per 1cop eshte 1 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim