Rafta per markete

Shitet nga: Gzim 22 Pri 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Rafta per markete te murit mesit jan nga110 ero te murit do te thot xhysa ja 60 ero flm por kush esht i interesun krejt qata rafta i kam 18 metra te mesit dhe 14 metra te murit komplet i jap 1500 ero qmimi i pa diskutushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim