frigorifera me gjam per markete

Shitet nga: fer com frigo servis ferizaj 20 Mar 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Frigorifera me gjam per markete te gjitha demenzijonet te gatshme dhe me porosi sidhe tavolina pune per restaurante apo kafiteri frigorifer banak inox
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim