Aparati qe Prodhon ksigjen

Shitet nga: Azem 24 Shk 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Paisje për mjeksi
Përshkrim i sendit
shes aparatin per oksigjen per persona te cilet kan problem me frymemarrje prodhim gjerman i perdorur vetem 20 minuta aparati eshte me rrym dhe posedon te gjitha paisjet. per personat te cilet jan te interesuar mund te na kontaktoni ne nr te telefonit 044957034

Qmimi eshte sipapas mar veshjes... aparatin mund te shifni permjet fotografive
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim