Ordinanc stomatologjike

Shitet nga: Rrustem 19 Shk 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Paisje për mjeksi
Posedoj dy ordinanca stomatologjike te kompletuara.
Paisjet jane te gjitha funksionale dhe me kontroll teknike.
Ne foto jane te shfaqura vetem disa prej tyre pasi qe nuk ka mundesi te futen me shum foto. na kontaktoni per me shum informata.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim