SALDUESE ME 4 koka urban dhe 3 koka hafner

Shitet nga: xhavit 30 Maj 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
shes makina per pvc dhe me gjendje te mir pune komplete dhe nje nga nje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim