DYER TE GARAZHES (TE HEKURIT)

Shitet nga: Fatmir Neziri 09 Tet 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
JANE NE GJENDJE TE MIRE, DHE ME XHAMA REZISTUES NDAJ ZJARRIT, TE GJATA 2.90 m dhe TE GJERA 2.80 m.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim