Makina per Prodhimin e Kubzav

Shitet nga: Jetmir 05 Shk 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
Shes makinen per prodhimin e kubzav, makina posedon :
6 kallupa te formav te ndryshme
dhe drrasat e makines
Viti 2008
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim