Makina per Prodhimin e Kubzave

Shitet nga: Jetmir 05 Shk 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
Shes makinen per prodhimin e kubzav, makina posedon :
6 kallupa te formav te ndryshme
dhe drrasat e makines

Viti 2008 ...

Per me shum info : 044 486 356
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim