Rafta per depo

Shitet nga: afrim 16 Nën 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
Raftet jane te punuara ne menyre profesionale te dedikuara per pesha te medha me nga 5 fusha, secila fushe eshte e projektuar t'i maj deri ne 500 kg.
Raftet jane nje kraheshe (3 cope) dhe dy kraheshe 3 cope.
Çmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim