Shiten vitrinat

Shitet nga: Egzon 08 Mar 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

999 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
Shiten dy vitrinat, njera per buke dhe tjetra per kifle. Cmimi per te dyjat eshte 1000 euro. Gjithashtu posedoj per shitje edhe nje agregat italian diesel me kapacitet prej 13 kW (cmimi 1000 euro).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim