Stuf per nxemje qendrore

Shitet nga: Kushtrim 13 Mar 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
Stufa ka dhe bojler
Lënd djegse : me Dru dhe Naft
Stufa esht ne gjendje te rregullt
Qmimi sipas marrveshjes .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim