PUNOJM TE GJITHA LLOJET E GILINDERAVE , RRETHOJ..

Shitet nga: ilaz 28 Maj 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
PUNOJM TE GJITHA LLOJET E GILINDERAVE, TE TERACAVE , RRETHOJAVE , DHE DYERVE SIPAS POROSIS SI DHE DEKORIME TE OBORREVE KEMI MODELE TE LLOJLLOJSHME SI DHE ME MATERIAL TE DEKORUAR PUNOJM EDHE ME KATALOG ME QMIME TE NDRYSHME JU MIRPRESIM PER ME SHUM INFO LAJMROHUNI NE TEL 044 674 155 SI DHE 049 818 904 si dhe ne Facebook ,, FEJZA DEKOR. , Punojm. Edhe me kompenzim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim